Dla Niego Jest 11 produktów.

Podkategorie

 • Wody Perfumowane
 • Płyny po goleniu
 • Perfumetki Męskie
 • Zestawy Prezentowe Męskie
 • Feromony Męskie

  Produkty, których składnikami jest wiele feromonów nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale również tworzą pozytywną aurę wokół osoby,
  która ich użyła. Ma ona wpływ na sposób odbioru zarówno wśród obcych, jak i znajomych.

  Dobre, silnie stężone feromony działają na każdego, bez wyjątku. Mimo, że może brzmi to niewiarygodnie, markowe produkty oparte na feromonach mogą sprawić, że: wzrosną obroty w Twojej firmie - ze względu na łatwiejszą komunikację z ludźmi, zainteresowanie Twoją osobą znacząco wzrośnie - ludzie traktować będą Ciebie z należytym szacunkiem, rozbudzisz uczucia partnerki, bądź partnera w sposób jakiego jeszcze nie znasz, wzniecisz podniecenie seksualne, nawet do granic jego lub jej możliwości... 

  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Androstenol?

  Androstenol jest feromonem socjalnym. Może przynieść korzyści zarówno kobietom, jak i mężczyzno (pod wpływem tego związku mężczyźni i kobiety lepiej oceniają innych mężczyzn), jednakże zmiany w zachowaniu szczególnie widoczne są u kobiet. Reagują one zwiększoną ilością, długością i jakością spotkań intymnych. Androstenol ułatwia nawiązywanie kontaktów i pozwala na utrzymywanie spójności grup. To tak zwany łamacz lodów. Związek łączący ludzi. Tworzy aurę życzliwości i otwiera ludzi, którzy stają się bardziej rozmowni. Zmniejsza onieśmielenie zarówno osoby stosującej, jak i osób postronnych. Jest sygnalizatorem młodości i zdrowia. Sprawia, że osoby stosujące Androstenol postrzegane są jako bardziej atrakcyjne. Zbyt duża dawka może zmniejszyć efekt dominacji i agresji, zwiekszając wrażenie osłabienia i uległości. Pomaga budować romantyzm, przyjaźnie i dobre relacje biznesowe.

  Produkty zawierające Androstenol: BTB, Relationship Magic, Perfect Ten, Pheromax, Chikara, Alchemy.

  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Androstenon?


  Produkty z wykorzystaniem Androstenonu stosowane są głównie przez mężczyzn uganiającymi się za kobiecymi spódniczkami, chociaż sprawdza się również jako środek dla kobiet. Tworzy aurę dominacji, a w zbyt dużych dawkach może również zastraszać i wywoływać agresję. Ludzie będą Cię postrzegać jako osobę silną, dominującą i stanowczą. Skutkiem tego, produkty zawierające Androstenon mogą Tobie pomóc zrobić dobre wrażenie, być osobą zauważaną oraz znajdować się w centrum uwagi. Gdy korzystasz z Androstenonu wzbudzasz respekt. Androstenon wysyłać może do innych ludzi sygnały przekazujące informację "nie zadzieraj ze mną". Sprawia, że inni mężczyźni stają się bardziej ulegli, uprzejmi, poważają osobę stosującą ten związek, patrzą na nią z podziwem i traktują z należytym szacunkiem.
  Dodatkowo, Androstenon wpływa również na osobę stosującą, zwiększając jej pewność siebie, otwartość i bezpośredniość, wzniecając czasami niezbędną nutę śmiałości i arogancji. Kobiety mogą obawiać się Twojej siły, lecz tym samym mogą być nią zafascynowane. Ponieważ kobiety naturalnie preferują mężczyzn silnych i pewnych siebie, Androstenon sprawia, że mężczyzna staje się w ich oczach bardziej atrakcyjny. Reszta zależy od Twojego nastawienia i zachowania. Ze względu na swój seksualny charakter, produkty oparte na Androstenonie mogą być szczególnie istotne podczas nocnych uniesień, gdy pożądacie odrobiny dzikości.
  Ponieważ Androstenon posiada silny, specyficzny zapach, produkty na nim oparte należy przykrywać własnymi perfumami.

  Produkty zawierające Androstenon: BTB, NPA Man, The EDGE Man, Relationship Magic, Chikara, Perfect Ten, Pheromax, Alchemy.

  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Androsteron?


  Androsteron podkreśla męskość. Zwiększa zainteresowanie Twoją osobą. Mężczyzna stosujący ten związek robi wrażenie na innych mężczyznach, staje się dla nich autorytetem. Androsteron nie ma typowo seksualnego przekazu jak Androstenon. Tworzy aurę "ojcowskiej" opiekuńczości i bezpieczeństwa. Zmniejsza niepokój kobiet i rozluźnia je. Zalecany dla osób chcących wzbudzić zainteresowanie starszych kobiet.


  Produkty zawierające Androsteron: P6, BTB, Relationship Magic, Chikara, Perfect Ten.

  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Estratetraenol?


  Estratetraenol wpłynie na Ciebie pobudzająco i podkreśli Twoją kobiecość. Mężczyźni postrzegać będą Cię jako bardziej atrakcyjną oraz seksowną. Związek ten, podobnie jak inne feromony, silnie wzmaga istniejące już podniecenie seksualne 


  Produkty zawierające Estratetraenol: BTB, Pheromax Woman.

  Jak postrzegają Cię ludzie, gdy stosujesz Kopuliny?


  Kopuliny podkreślają Twoją kobiecość. Mężczyźni stają się Tobą bardziej zainteresowani i oceniają Cię jako osobę bardziej atrakcyjną seksualnie.


  Produkty zawierające Kopuliny: Pheromax Woman, Relationship Magic dla kobiet, Perfect Ten dla kobiet.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów